Zkušenosti s účetnictvím

Pokud právě hledáte nového účetního, proč nevyužít někoho, kdo má ve svém oboru dlouholeté zkušenosti? Ve společnosti Fi-lip v pražské Krči se poskytování účetních služeb a daňového poradenství věnujeme už od roku 1994. Když jsme společnost zakládali, měli jsme v úmyslu především stát se spolehlivým partnerem podnikatelům, kteří od svého účetního požadují opravdu špičkové služby.

To se nám splnilo – relativně rychle jsme se stali zavedenou firmou a získávali další a další klienty z řad živnostníků i firem z celé Prahy. I díky tomu se naše společnost rychle rozrostla, přibrala nové členy týmu a začala rozšiřovat nabídku stávajících služeb i přidávat další. V průběhu let jsme se snažili bedlivě sledovat legislativu v oblasti účetnictví i daní, abychom s jejími změnami udrželi krok a mohli svým klientům podat pokaždé aktuální informace.

A ani v dalších oblastech jsme se nepřestali vyvíjet – třeba v oblasti používání nových technologií pro naši práci. To, co se nezměnilo, je preciznost a vysoká kvalita naší práce, a také – a to nás těší ze všeho nejvíc – spokojenost našich klientů. Jsme rádi, že řada z nich s námi spolupracuje na dlouhodobé bázi a naše služby si chválí. Přidat se k nim kdykoli můžete i Vy. Těšíme se na spolupráci s Vámi!