O nás

Ve společnosti Fi-lip, s.r.o. se účetním službám a daňovému poradenství věnujeme už téměř pětadvacet let. Za tu dobu jsme si našli stovky spokojených klientů po celé Praze, a to jak mezi jednotlivými živnostníky, tak mezi významnými společnostmi. Naši účetní kancelář vyhledávají především klienti, kterým záleží na špičkové kvalitě účetních služeb, zároveň ale nechtějí plýtvat svými prostředky a časem, které by jinak mohli využít pro realizaci svých podnikatelských cílů a vizí. V naší společnosti umíme pracovat efektivně a pomoct svým klientům posunout své podnikání dál. Pomáháme jim k tomu i prostřednictvím svého daňového poradenství, díky kterému dostávají možnost ušetřit prostředky a získat perfektní orientaci ve svých daňových povinnostech. Chceme, aby naši zákazníci věděli, že jsme tu především pro ně, a tak jim nabízíme servis, který je flexibilní, spolehlivý a dokáže se přizpůsobit všem jejich požadavkům. Kvalitní služby na míru si u nás kdykoli můžete objednat i Vy – stačí se nám ozvat a domluvit se na detailech nebo si domluvit termín osobní schůzky s některým ze členů našeho týmu.

Co konkrétně Vám společnost Fi-lip dokáže nabídnout?

  • Nejběžnějším požadavkem našich klientů je kompletní vedení účetnictví. Přímo v naší kanceláři se staráme o pravidelné zpracování účetních dokladů a vedení veškeré relevantní dokumentace, realizujeme rekonstrukce účetnictví, provádíme účetní závěrky a zastupujeme klienty před úřady. Kromě klasického účetnictví nabízíme i vedení daňové evidence.
  • Pro všechny, kdo potřebují pomoc s orientací v džungli daňové legislativy, nabízíme kvalitní daňové poradenství. Pomůžeme Vám držet krok s častými daňovými změnami a ujistit se, že v pořádku plníte všechny své daňové povinnosti. Na základě daňové optimalizace navržené našimi experty zároveň ušetříte výdaje navíc a konečně budete platit jen to, co skutečně musíte.
  • Samozřejmou součástí našich služeb je zpracovávání všech druhů daňových přiznání. Vyplníme pro Vás daňové přiznání k dani z příjmu, k dani z přidané hodnoty, k dani z nemovitosti, silniční dani a další, a přiznání sami rovnou podáme nebo se postaráme o podání žádosti o odklad.
  • Pokud chcete, aby Vaše společnost dlouhodobě prosperovala a našla ve svém hospodaření tu správnou rovnováhu, možná se Vám bude hodit naše ekonomické a finanční poradenství. Pro své klienty zpracováváme finanční analýzy i podnikatelské záměry a poskytujeme jim obecné poradenství ve všech zásadních ekonomických a finančních otázkách. V případě zájmu dovedeme také zprostředkovat kvalitního auditora.

Na svého účetního má každý podnikatel jiné požadavky. V naší společnosti se snažíme vystihnout potřeby každého z Vás a přizpůsobit se jim tak, abyste byli maximálně spokojeni. Konkrétní představy o tom, jak by naše vzájemná spolupráce měla vypadat, nám můžete kdykoli sdělit na některém z našich kontaktních spojení nebo na osobní schůzce přímo v naší účetní kanceláři. Těšíme se na Vás a věříme, že Vám služby naší společnosti budou vyhovovat!

Provozní doba

Pondělí 8:00 – 17:00
Úterý 8:00 – 17:00
Středa 8:00 – 17:00
Čtvrtek 8:00 – 17:00
Pátek 8:00 – 17:00