Naše kompletní služby

Ve společnosti Fi-lip nabízíme svým klientům účetní a daňové služby na míru. Chceme, aby konkrétní forma naší spolupráce maximálně vyhovovala potřebám Vašeho podnikání, a tak děláme maximum pro to, abychom Vám své služby přizpůsobili. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete a zeptáte se na detaily našich služeb i na všechno, co jste na našich webových stránkách nenašli – pokusíme se Vám vyjít vstříc. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Účetnictví a daňová evidence

Vedení účetnictví a daňové evidence je jednou z našich nejžádanějších služeb. Snažíme se poskytovat servis, který našim klientům ušetří prostředky i čas a pomůže jim posunout jejich podnikání o něco dál. Vedení účetnictví a daňové evidence si u nás můžete přizpůsobit tak, aby Vám i Vašemu podnikání maximálně vyhovovalo – to platí třeba o frekvenci i metodě předávání účetních podkladů, formě pravidelných výkazů z naší práce i o řadě dalších parametrů.

Naše služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence zahrnují:

 • pravidelné zpracování účetních podkladů
 • vedení veškeré povinné dokumentace
 • poradenství
 • měsíční / roční závěrky účetnictví nebo daňové evidence
 • rekonstrukce účetnictví
 • zastupování před úřady

a další.

Daňové poradenství

Vyznat se v nepřehledné oblasti daňové legislativy bývá někdy obtížné i pro profesionála. Abyste zbytečně neztráceli svůj čas, a přitom se ujistili, že své daňové povinnosti v pořádku splňujete, pomůžeme Vám se v daňových zákonech zorientovat a držet krok s jejich častými změnami. Důležitou součástí našich služeb je i daňová optimalizace, s jejíž pomocí můžete v rámci platných pravidel minimalizovat své odvody a platit tak jen to, co skutečně musíte.

Daňová přiznání

V naší společnosti pro své klienty pravidelně zpracováváme všechny typy daňových přiznání, sami je odevzdáváme, a v případě zájmu zařizujeme také podání žádosti o odklad jejich podání. Pokud své daňové přiznání nestíháte podat, budeme rádi, pokud se nám ozvete – po domluvě Vám přiznání zpracujeme i ve velmi krátkém termínu.

Zpracováváme následující typy daňových přiznání:

 • přiznání k dani z příjmu fyzických osob
 • přiznání k dani z příjmu právnických osob
 • přiznání k dani z přidané hodnoty
 • přiznání k dani z nemovitostí
 • přiznání k silniční dani

a další.

Ekonomické a finanční poradenství

Každý podnikatel se potřebuje posouvat dál a nacházet způsoby, jak chod své firmy zefektivnit. V naší společnosti Vám nabídneme komplexní ekonomické a finanční poradenství, které Vám pomůže lépe zvládat hospodaření Vaší společnosti a nabídne Vám nová východiska do budoucna. Kromě samotného poradenství také zpracováváme podnikatelské plány nebo finanční analýzy. V případě zájmu jsme schopni zprostředkovat služby auditorské společnosti.