Kontakty

Hledáte právě v Praze nového účetního, který se dokáže maximálně přizpůsobit potřebám Vašeho podnikání? Ve společnosti Fi-lip v pražské Krči Vám nabídneme kvalitní účetní služby, daňové i ekonomické poradenství a spolu s celým naším týmem uděláme všechno pro to, aby Vám náš servis perfektně vyhovoval. Na následujících kontaktních spojeních nám kdykoli můžete vysvětlit své požadavky, zeptat se na detailní informace nebo si smluvit termín osobní schůzky.

Fi-lip, s.r.o.
Lenka Němcová

IČ: 49550071
DIČ: CZ49550071

Adresa:
Bartákova 1121/3
14000 Praha 4 – Krč

Telefon:
+420 773 415 314

E-mail:
nemcova@fi-lip.cz

Web:
www.zpracovani-mezd-praha.cz

Vyzkoušejte pro spolupráci na Vašem účetnictví nebo daňové evidenci někoho, kdo své práci skutečně rozumí a dokáže Vás tak posunout dál. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!

Kde nás najdete v Praze

Ve společnosti Fi-lip nabízíme služby v oblasti účetnictví, daňové evidence nebo daňového poradenství už přes dvacet let. Své klienty si hledáme po celé Praze i v jejím bezprostředním okolí. Pokud byste se s námi rádi domluvili na detailech naší vzájemné spolupráce, rádi za Vámi přijedeme až do Vaší firmy – navštívit ale můžete i Vy nás přímo v naší účetní kanceláři v pražské Krči. Najdete ji v ulici Bartákova, v nízké kancelářské budově uprostřed panelákového sídliště. Přímo před budovou najdete několik parkovacích míst, která budete během své návštěvy moct využít. Vydat se k nám můžete i veřejnou dopravou: jen pár set metrů od naší budovy najdete autobusovou zastávku Krčský hřbitov, kde Vám zastaví autobusová linka č. 193. Slabých deset minut cesty je od nás také zastávka metra Pankrác (linka C). Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!