Čím se řídíme při práci

Jak byste si představovali ideálního účetního? Odpověď našich klientů na tuto otázku se samozřejmě radikálně liší v závislosti na tom, v jakém oboru pracují i jakou konkrétní formu jejich podnikání má. Ve společnosti Fi-lip tyto rozdíly neignorujeme, a naopak se snažíme je ve své práci pečlivě reflektovat, abychom každému z našich klientů nabídli služby přesně na míru jeho potřebám.

V naší kanceláři v pražské Krči jsme už účetnictví nebo daňovou evidenci zpracovávali pro stovky klientů s velmi rozmanitými potřebami – od drobných živnostníků až po významné lokální firmy. Díky tomu víme, jak svůj servis přizpůsobit tak, aby jim ušetřil čas i náklady a umožnil jim posunout jejich podnikání dál. Velká část našich služeb stojí na poskytování odborného poradenství a je to právě tady, kde máme spoustu prostoru klientům s efektivitou jejich podnikání pomoct.

Svou práci proto pokaždé stavíme na podrobných odborných znalostech i na dlouhých zkušenostech v oboru a snažíme se, abychom každou z našich služeb klientovi dodávali ve špičkové kvalitě. Pokud právě účetního nebo daňového poradce sháníte, můžete náš servis vyzkoušet sami. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!